PSNJN w Polsce

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego liczy obecnie 800 członków, należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (IDV) i działa na terenie Polski w 22 oddziałach regionalnych i 5 lokalnych kołach.

O nas


BIAŁYSTOK
Dorota Żmudzka
Uniwersytet w Białymstoku
ul. M. Curie - Skłodowskiej 14
15-097 Białystok
dorota6_6@op.pl

KOŁO w ŁOMŻY
Renata Maria Krynica
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Pl. Kościuszki 23
18-400 Łomża
renatakrynica@wp.pl

BRZEG
Agnieszka Kiełtyka
II Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
ul. 1-Maja 7
49-300 Brzeg
p.kieltyka@interia.pl

CHEŁM

Monika Janicka
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
ul. Mickiewicza 37
22-100 Chełm
moni.janicka@gmail.com

CZĘSTOCHOWA

Joanna Alina Haładyn
ul. Jasnogórska 84 / 90
42-200 Częstochowa
joanna.h@op.pl
www.czest.deutsch.info.pl

GLIWICE

Bernadeta Kruczek
Górnośląskie Centrum Edukacji
ul. Okrzei 20
44-100 Gliwice
b.kruczek@poczta.onet.pl

KIELCE

Magdalena Fogiel - Litwinek
V Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego
ul. Gagarina 5
25-031 Kielce
foglit@op.pl


KRAKÓW

Małgorzata Sobolewska
V Liceum Ogólnokształcące
ul. Studencka 12
31-116 Kraków
sobolewska.psnjn@interia.pl

KOŁO w TARNOWIE
Aneta Styrkowiec
ul. Witosa 6 / 6
33-180 Gromnik
astrykowiec@poczta.onet.pl

LUBLIN
Violetta Winiarczyk
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
Al. Racławickie 26
20-043 Lublin
lublin@deutsch.info.pl
www.lublin.deutsch.info.pl



ŁÓDŹ
Małgorzata Cieślak
VIII Liceum Ogólnokształcące
ul. Pomorska 105, 90-225 Łódź
lodz@deutsch.info.pl
www.lodz.deutsch.info.pl

OLSZTYN
Agnieszka Kubińska
Polsko - Niemieckie Centrum Młodzieży Europejskiej
ul. Okopowa 25
10-075 Olsztyn
olsztyn@deutsch.info.pl

OPOLE
Agata Makiola
Regionalne Centrum Kształcenia Języków Obcych
ul. Hallera 9
42-867 Opole
makiola@wp.pl

POZNAŃ
Ewa Tarabasz
Gimnazjum nr 60
ul. Bukowska 53
60-555 Poznań
ewa.tarabasz@wp.pl

PRZEMYŚL

Agnieszka Siuta
II Liceum Ogólnokształcące
im. Prof. Kazimierza Morawskiego
ul. Biskupa Jakuba Glazera 44
37-700 Przemyśl
agas@autograf.pl
www.przemysl.deutsch.info.pl

KOŁO w KROŚNIE
Anna Hadel
II Liceum Ogólnokształcące
ul. Kisielewskiego 18
38-411 Krosno
ahadel@interia.pl

KOŁO  w SANOKU
Renata Słyszyk
Zespół Szkół nr 1
ul. Sobieskiego 23, 38-500 Sanok
rslyszyk@poczta.onet.pl

RADOM
Anna Własiuk
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
Plac Stare Miasto 10
26-600 Radom
annawlasiuk@gmail.com


SANDOMIERZ / TARNOBRZEG
Barbara Szewerniak
ul. Marczaka 11/13
39-400 Tarnobrzeg
Adres do korespondencji:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
ul. Św. Barbary 1 b
39-400 Tarnobrzeg
basiasz1@gmail.com

KOŁO  w MIELCU

Alina Dziurgot
Zespół Szkół Budowlanych
ul. Jagiellończyka 3
32-300 Mielec
aladziurgot@gmail.com

SIEDLCE
Ewa Muszyńska
ul. Floriańska 10
08-110 Siedlce

ewamus@poczta.onet.pl
siedlce@deutsch.info.pl


SKIERNIEWICE
Agata Michalak
Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów
ul. Szarych Szeregów 6
96-100 Skierniewice
agatka_mich@wp.pl

STARACHOWICE
Monika Dygas
Zespół Szkół Zawodowych nr 1
ul. Radomska 72
27-200 Starachowice
27-200 Starachowice
monikat8@wp.pl

SZCZECIN
Grażyna Dąbrowska
ul. Podgórna 15 / 16
70-205 Szczecin
gradab@interia.pl

TORUŃ
Nadzieja Hajduczenia
ul. Czarlińskiego 20
87-100 Toruń
nadahaj@o2.pl

WARSZAWA
Renata Wilczyńska
Gimnazjum nr 32
ul. Otwocka 3
03-759 Warszawa
renata.wilczynska@wp.pl

WROCŁAW
Małgorzata Urlich - Kornacka
Zespół Szkół nr 1
ul. Słubicka 29 / 33 
53-615 Wrocław
m.urlich@interia.pl

Zdjęcia: